4,3 kW Hitachi Yutaki M2 šilumos siurblys RASM-2VRE

5,075.00 €
Gamintojas:Hitachi
Prekės kodas: Yutaki M2 RASM-2VRE
Atsargos Sandėlyje

Peržiūrėti

4,3 kW Hitachi Yutaki M2 šilumos siurblys RASM-2VRE „Oras-vanduo“ šilumos siurbliai yra laikomi viena labiausiai energiją tausojančių technologijų, nes jie pagamina daugiau šiluminės energij...

4,3 kW Hitachi Yutaki M2 šilumos siurblys RASM-2VRE

„Oras-vanduo“ šilumos siurbliai yra laikomi viena labiausiai energiją tausojančių technologijų, nes jie pagamina daugiau šiluminės energijos nei suvartoja elektros energijos. Japonų gamintojo „Hitachi“ šilumos siurblių serijos „Yutaki“ energetinio efektyvumo klasė yra A+++, todėl sutaupysite pinigų, sumažinsite elektros energijos suvartojimą bei aplinkai daromą neigiamą įtaką.

„Hitachi Yutaki M“ šilumos siurblį „oras-vanduo“ sudaro tik vienas blokas. Aukščiausios kokybės ir efektyvumo „Hitachi“ A+++ energetinės klasės šilumos siurblys skirtas patalpoms šildyti, vėsinti ir karštam buitiniam vandeniui ruošti. Šilumos siurblys veikia su R32 freonu, tad yra draugiškas gamtai. Dėl „Yutaki“ serijos šilumos siurblių gamyboje naudojamų inovatyvių sprendimų, šilumos siurblių galia krenta nežymiai, žemėjant lauko temperatūrai iki didelių šalčių (iki –25 °C). Patobulintos sparnuotės ir našesni šilumokaičiai „Hitachi“ šilumos siurblių išoriniams blokams leidžia veikti tyliai ir ypač efektyviai ištisus metus tiek vėsinimo, tiek šildymo režimu.

4,3 kW Hitachi Yutaki M2 šilumos siurblio RASM-2VRE  techniniai parametrai:
 • Šildymo galia (min. / nom. / maks.): 1,85 / 4,30 / 6,50 kW
 • Vėsinimo galia (nom. / maks.): 4,00 / 5,00 kW
 • Suvartojimas šildymo režimu (nom.): 0,82 kW
 • Suvartojimas vėsinimo režimu (nom.): 1,00 kW
 • Elektros energija: 1 ~ 230 V 50 HZ
 • Naudingumo koeficientas COP (vanduo 35 °C, aplinka 7 °C) nominalus: 5,25
 • Naudingumo koeficientas EER (vanduo 7 °C, aplinka 35 °C) nominalus: 4,00
 • Energetinio efektyvumo vertinimas esant 35 °C vidutinio klimato: A+++
 • Sezoninis naudingumo koeficientas šildymui esant 35 °C SCOP / ηs % vidutinio klimato: 4,93 / 181
 • Energetinio efektyvumo vertinimas esant 55 °C vidutinio klimato: A++
 • Sezoninis naudingumo koeficientas šildymui esant 55 °C SCOP / ηs % vidutinio klimato: 3,58 / 133
 • Naudingumo koeficientas ESEER: 3,36
 • SEER / ηs % viena fazė: 4,11 / 162
 • Lauko darbinės temperatūros (šildymas, karštas vanduo, vėsinimas): nuo -20 iki +25 / nuo -20 iki +35 / nuo +10 iki +46 °C
 • Vandens ruošimo temperatūros (šildymas, karštas vanduo, vėsinimas): nuo +20 iki +60 / nuo +30 iki +75 / nuo +5 iki +22 °C
 • Vandens vamzdžio skersmuo (įtek.-ištek.): 1-1 col.
 • Vandens kiekis sistemoje (min.): 28 l
 • Vandens srautas (min. / nom. / maks.): 0,50–0,77–1,90 m³ / h
 • Oro srautas: 2,526 m³ / h
 • Garso galia: 61 dB(A)
 • Kompresorius: sraigtinis DC inverteris
 • Ekologiškas šaltnešis: R32
 • Šaltnešio pripildymas: 1,2 kg (m)
 • Matmenys (aukštis x plotis x gylis): 704 x 1248 x 300 mm
 • Svoris: 76 kg
 • Didžiausia srovė (viena fazė): 12,7
„Hitachi“ patirtis
Šildymo įrangos gamybos srityje „Hitachi“ yra sukaupusi didesnę nei 60 metų patirtį. Daugiau kaip 400 000 klientų visoje Europoje ji yra pagaminusi daugiau kaip 4,5 milijonus ASHP sistemų. Mūsų Europos gamyklose gaminama visa „Yutaki“ ASHP serija, skirta patenkinti vietinių Europos rinkų poreikius. Netoli esančios gamyklos leidžia kontroliuoti visą projektavimo ir gamybos procesą, taip užtikrinant aukščiausią kokybę, patikimumą bei visos mūsų įrangos patvarumą.

Optimalus veikimas ir didžiausias efektyvumas
 • „Yutaki“ serijos sprendimai šildo temperatūrai lauke nukritus net iki –25 °C. Tai sprendimas unikalioms rinkoms. Šie sprendimai taip pat gali ruošti vandenį iki 60 °C, nenaudojant atsarginio šildytuvo.
 • „Yutaki“ sistemos suprojektuotos veikti be atsarginių elektrinių šildytuvų, tačiau kai kuriuose modeliuose jie sumontuojami gamyklose, o kituose – jei pageidauja klientas. Net ir sumontavus, vartotojas juos gali išjungti, naudodamas paprastą valdymo sistemą.
Paprasta montuoti ir prižiūrėti
Priešingai nei kiti rinkoje esantys modeliai, „Yutaki“ modelių sistemos pasižymi tuo, jog jų komponentus lengva pasiekti, galima nesunkiai atlikti techninę priežiūrą bei sutaupyti.
 • „Filter Plus“ išjungimo vožtuvas: „Yutaki“ sistemose yra sumontuoti rutuliniai vožtuvai, kuriuose yra keičiami cilindriniai filtrai. Juos lengva patikrinti ir išimti techninės priežiūros metu. Atskiras vožtuvas atlieka dvi svarbias funkcijas: idealiai užsandarina rutulinius vožtuvus ir kruopščiai filtruoja skystį. Jis puikiai apsaugo visus „Hitachi Yutaki“ sistemų komponentus.
 • Lyginant su įprastai naudojamais trimis komponentais (vienu filtru ir dviem išjungimo vožtuvais), „Filter Plus“ užtikrina mažus slėgio nuostolius. Be to, jį paprasta montuoti ir jis neužima daug vietos.
 • Visus komponentus patogu pasiekti iš įrenginio priekio.
 • Vamzdžiai įrengti įrenginio gale, todėl, lyginant su kitų gamintojų sistemomis, patogiau atlikti montavimo darbus.
Konfigūravimas greičiau nei per 5 minutes
Dėl intuityvios nustatymo sąsajos sistemas sukonfigūruoti galima greitai ir paprastai. Visos sistemos kontroliavimas reiškia, kad ją galima sukonfigūruoti vos per 5 minutes.

Paprastas, sumanus valdymas
Visų „Hitachi“ serijų sistemos valdomos vienodu valdikliu. Lengvai valdomos visos sistemos funkcijos: šildymo, vėsinimo, karšto vandens ruošimo ir baseino vandens šildymo. Valdiklis su LCD ekranu ir termostatu apima visas programas, todėl nereikia jokių išorinių elementų. Juo galima tiesiogiai kontroliuoti sistemą, pavyzdžiui, atlikti dienos ir savaitės programavimą, valdyti ruošiamo vandens temperatūrą, veikimo režimus ir kt. Jį galima naudoti kaip zonų termostatą ir net derinti su „Hitachi“ belaidžiu termostatu.

Nesvarbu, kur esate
Naudodami „Yutaki Hi-Box“ paketą ir nemokamą „Hi-Kumo“ programėlę, sistemą įjunkite ir išjunkite, reguliuokite temperatūrą, įjunkite baseino šildymą.

Išmanusis atitirpinimo ciklas
Dėl sumanaus atitirpinimo valdymo ir karštų dujų apėjimo į lauko sistemos šilumokaitį, optimizuojamas šaltnešio ciklas todėl atitirpinama beveik nepastebimai. Toks patobulinimas gerokai sutrumpiną laiką tarp atitirpinimų, sunaudojama mažiau energijos ir užtikrinama mašinos galia, esant žemai temperatūrai, bei nereikia naudoti papildomo šildymo elemento.

Papildoma nauda
Išsiplėtimo vožtuvas sumontuotas vidiniame bloke, todėl galima sumontuoti ilgesnius vamzdžius, sumažinant energijos nuostolius vėsinimo dalyje. Dėl didesnio vamzdžių ilgio, „Yutaki“ serija užtikrina didesnę vėsinimo galią vasaros metu, nesuvartojant daugiau elektros energijos.

Didžiausias šildymo pajėgumas
Naudojant atsinaujinančių išteklių energiją vandenį galima įkaitinti iki 80 °C, net esant labai žemai temperatūrai, pvz. iki –25 °C.

Paprasta montuoti ir prižiūrėti
Dėl konstrukcijos nesunku pasiekti vandens ir šaltnešio jungtis, kurios yra vidinio bloko viršuje ir vandens šildytuvo gale.

Idealu mažoms vietoms
„Hitachi“ monoblokinė sistema skirta montuoti bet kokioje vietoje, ypač ten, kur vietos trūksta. Tai kompaktiška sistema, kurią sudaro vienas lauke montuojamas blokas, todėl nenaudojama vieta viduje.

Lengva montuoti
Monoblokinė sistema užtikrina, kad visos funkcijos būtų vykdomos iš vieno lauko bloko. Taip pavyksta gerokai sutaupyti. Be to, sumontuojama kur kas greičiau ir beveik nereikia vamzdžių, nėra vėsinimo jungčių ir produktas yra pripildomas dar gamykloje.

Šildymas ir vėsinimas – viena sistema visus metus
Apjungus „Yutaki M“ ir vėsinimo komplektą, šilumos siurblio veikimą reversuojantis priedas užtikrina didžiausią komfortą ištisus metus. Dėl to sistema šildo žiemą ir vėsina vasarą. Ir viskas iš vienos sistemos.
Konstrukcija
Boileris montuojamas atskirai
Galia kW prie A7/W35
4,3 kW (1,85-7,0 kW)
Maitinimas
Vienfaziai - 230 V AC

Rekomenduojame įsigyti kartu

370 W monokristaliniai moduliai ECO DELTA POWER ECO-370M-60EHC

Pagrindiniai saulės modulio RSM150-8-500M parametrai:Maksimali galia: 370 WCelių skaičius: 120Efekty..

131.25 €

340 W Bauer half-cut monokristalinis saulės modulis

340 W Bauer „half-cut“ monokristalinis saulės modulis – bekompromisis aukščiausios kokybės ir ilgaam..

133.55 €

370 W LONGi Solar half-cut monokristalinis saulės modulis

370 W LONGi Solar half-cut monokristalinis saulės modulis„LONGI Solar“ – didžiausias  ir vienas..

139.00 €

330 W Bauer stiklas-stiklas monokristalinis saulės modulis

330 W Bauer „stiklas-stiklas“ monokristalinis saulės modulis – bekompromisis aukščiau..

145.63 €

370W Bauer monokristaliniai moduliai

370 W „half-cut“ Bauer Energiekonzepte GmbH saulės moduliai UAB Elmitra įgaliotas „Bauer En..

153.37 €

365 W Bauer stiklas-stiklas half-cut monokristalinis saulės modulis

365 W Bauer „stiklas-stiklas“, „half-cut“ monokristalinis saulės modulis – bekompromisis a..

166.17 €