ES2H/2,65 plokščiasis saulės kolektorius

Prieinamumas: Sandėlyje
565.63€
Gamintojas:Ensol
Prekės kodas: ES2H/2,65

Trumpas aprašymas

Plokščiasis saulės kolektorius Ensol ES2H/2,65B Plokštieji saulės kolektoriai Ensol ES2V/2,65B skirtas pakeisti saulės radiaciją į naudingą terminę energiją, kuri gali būti panaudojama karšta...
+

Plokščiasis saulės kolektorius Ensol ES2H/2,65B

Plokštieji saulės kolektoriai Ensol ES2V/2,65B skirtas pakeisti saulės radiaciją į naudingą terminę energiją, kuri gali būti panaudojama karštam vandeniui ruošti, baseinui šildyti ar patalpų šildymo sistemai palaikyti.

Plokščiasis saulės kolektorius pagamintas iš specialaus, Ensol kompanijos patentuoto, aliuminio profilio rėmo, kuris užtikrina kolektoriaus tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Galinė plokščiojo kolektoriaus sienelė pagaminta iš aliuminio lakšto. Priekinė saulės kolektoriaus dalis – aukšto pralaidumo grūdintas antirefleksinis „solar“ tipo stiklas.

Pagrindinė saulės kolektoriaus dalis – absorberis – varinis lakštas padengtas aukšto selektyvumo Blue Tec Eta Plus danga ir varinis vamzdelis išvedžiotas vingiais - meandro forma ypač padidinančia saulės radiacijos konversijos į naudingąją terminę energiją koeficientą. Absorberis prie vamzdelių, kuriais cirkuliuoja šilumnešis, pritvirtintas naudojant ultragarsinį suvirinimo būdą.

Šilumos nuostoliai sumažinti iki minimumo naudojant sandarią ir tvirtą saulės kolektoriaus konstrukciją, kurios apačia ir šonai izoliuoti mineraline vata. Dėl to sumažinamas šilumos laidumas iš kolektoriaus į aplinką. Specialiai saulės kolektorių tvirtinimui iš nerūdijančio plieno ir aliuminio sukurti montavimo elementai tinka skirtingai namo stogo dangai ir šlaito nuolydžiui.

Saulės kolektoriai Ensol ES2H/2,65B- skirti horizontaliam montavimui.

 

Techninės charakteristikos:
· Gamintojas – Ensol
· Kilmės šalis – Lenkija
· Kolektoriaus paviršiaus plotas – 2,65 m2
· Absorberio plotas – 2,45 m2
· Aukštis – 1120 mm
· Plotis – 2356 mm
· Storis – 85 mm
· Svoris – 49 kg
· Naudingumo koeficientas – 82,4 %
· Pajungimai – Ø22mm
· Solar prizminio stiklo storis – 4 mm
· Varinis absorberis – 0,2 mm
· Selektyvinė absorberio danga – Blue Tec Eta Plus
· Garantija – 10 metų

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Įvertinimas: Blogas           Geras