EM2V/2,0S CU-AL plokščiasis saulės kolektorius

Prieinamumas: Sandėlyje
369.00€
Gamintojas:Ensol
Prekės kodas: EM2V/2,0S CU-AL

Trumpas aprašymas

Saulės kolektoriai EM2V/2,0S CU-AL Saulės kolektoriaus EM2V/2,0S CU-AL aprašymas. Plokščiasis saulės kolektorius EM2V/2,0S CU-AL skirtas pakeisti saulės radiaciją į naudingą terminę energiją, kuri gali būti panaudojama karštam vandeniu...
+

Saulės kolektoriai EM2V/2,0S CU-AL

Saulės kolektoriaus EM2V/2,0S CU-AL aprašymas.

Plokščiasis saulės kolektorius EM2V/2,0S CU-AL skirtas pakeisti saulės radiaciją į naudingą terminę energiją, kuri gali būti panaudojama karštam vandeniui ruošti, baseinui šildyti ar patalpų šildymo sistemai palaikyti.

Plokščiasis saulės kolektorius pagamintas iš specialaus, Ensol kompanijos patentuoto, aliuminio profilio rėmo, kuris užtikrina kolektoriaus tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Galinė plokščiojo kolektoriaus sienelė pagaminta iš aliuminio lakšto. Priekinė saulės kolektoriaus dalis – aukšto pralaidumo grūdintas antirefleksinis „solar“ tipo 4mm storio prizminis stiklas.

Pagrindinė saulės kolektoriaus dalis absorberis padengtas aukšto selektyvumo Blue Tec Eta Plus danga. Vamzdelis išvedžiotas vingiais - meandro forma ypač padidinančia saulės radiacijos konversijos į naudingąją terminę energiją koeficientą. Absorberis prie vamzdelių, kuriais cirkuliuoja šilumnešis, pritvirtintas naudojant lazerinį suvirinimo būdą.

Šilumos nuostoliai sumažinti iki minimumo naudojant sandarią ir tvirtą saulės kolektoriaus konstrukciją, kurios apačia ir šonai izoliuoti mineraline vata. Dėl to sumažinamas šilumos laidumas iš kolektoriaus į aplinką. Specialiai saulės kolektorių tvirtinimui iš nerūdijančio plieno ir aliuminio sukurti montavimo elementai tinka skirtingai namo stogo dangai ir šlaito nuolydžiui.

Saulės kolektorius Ensol EM2V/2,0S CU-AL - skirtas vertikaliam montavimui.

Techninės charakteristikos:

· Gamintojas – Ensol
· Kilmės šalis – Lenkija
· Kolektoriaus paviršiaus plotas – 2,0 m2
· Absorberio plotas – 1,87 m2
· Aukštis – 1988 mm
· Plotis – 1006 mm
· Storis – 85 mm
· Svoris – 40 kg
· Naudingumo koeficientas – 84,9 %
· Pajungimai – 4 vnt. po Ø22 mm
· Solar prizminio stiklo storis – 4 mm
· Absorberis – 0,5 mm
· Selektyvinė absorberio danga – Blue Tec
· Rėmas aliuminio profilis
· Garantija 10 metų

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Įvertinimas: Blogas           Geras