Saulės elektrinės verslui

Siūlome saulės elektrines privatiems ir juridiniams asmenims.

Visos paslaugos iš vienų ranku: pardavimas, montavimas, derinimas, pridavimas.

Dirbame tik su gamintojais turinčiais ilgametę patirtį, kurių įranga yra patikrinta ir kokybiška.


+370-676-63772; rokas@elmitra.lt


Saulės elektrinių įranga:

Saulės moduliai (saulės baterijos) -  energijos rūšies keitimo įtaisai, verčiantys saulės energiją ar kito šaltinio šviesą į elektros energiją.

Saulės baterijas siūlome BAUER Solartechnik, Heckert Solar arba United Renewable Energy. Mūsų atstovaujami gamintojai saulės moduliams suteikia nuo 10 iki 30 metų garantija („stiklas-stiklas“ saulės moduliams) ir ne mažiau kaip 25 metų 80% efektyvumo garantiją. Esant poreikiui galime pasiūlyti ir kitų gamintojų saulės modulių.


Inverteriai (įtampos keitikliai) – tai įrenginiai kurie saulės baterijų generuojamą nuolatinę srovę DC konvertuoja į kintamą srovę AC tinkamą tiekti į elektros tinklą ar naudoti buitininkuose prietaisuose.Inverterius siūlome SMA, Sofar Solar arba SolarEdge. Mūsų atstovaujami gamintojai inverteriams suteikia nuo 5 iki 20 metų garantiją. Esant poreikiui galime pasiūlyti ir kitų gamintojų įtampos keitiklių.


Montavimo sistemos – greitam, saugiam ir ilgaamžiam saulės baterijų tvirtinimui.

Siūlome tik aliuminio ir nerūdijančio plieno tvirtinimo sistemos šlaitiniams ir plokštiems pastatų stogams. Saulės elektrinėms montuojamoms ant žemės galime pasiūlyti ir kokybiškas cinkuoto plieno sistemas. Mūsų atstovaujami gamintojai montavimo sistemoms suteikia ne trumpesnę kaip 10 metų garantiją.


Saulės elektrinių priedai – papildoma įranga saulės elektrinių įrengimui ir priežiūrai.

Siūlome įvairių gamintojų montavimo įrankius, kabelius, jungtis, monitoringo įranga, optimizatorius, saugiklius, jungčių dėžutės ir kt. 


Kitos saulės elektrinių sistemos – automobilių krovimo stotelės, Off-Grid / On-Grid sistemos, akumuliatoriai  ir kt.


Siūlome automobilių krovimo stoteles, Off-grid arba hibridines saulės elektrinių sistemas, akumuliatorius ir kitus sprendimus nestandartinėms saulės elektrinėms.


Šioje kategorijoje prekių nėra.