Saulės baterijos

Saulės elektrinės - privatiems ir juridiniams asmenims. Visos paslaugos iš vienų rankų: pardavimas, montavimas, derinimas, pridavimas. Dirbame tik su gamintojais turinčiais ilgametę patirtį, kurių įranga yra patikrinta ir kokybiška.

Elmitra UAB - +370-676-63772; rokas@elmitra.lt


Saulės baterijos

Saulės baterijos - fotovoltiniai moduliai elektros energijos gamybai iš saulės šviesos. Prekiaujame ir montuojame tik aukščiausios kokybės įrangą, kuriai suteikiama produkto garantija nuo 10 iki 30 metų ir galios tolerancijos garantija nuo 25 iki 30 metų. Monokristaliniai, polikristaliniai ir stiklas-stiklas fotovoltiniai moduliai. Gamintojai >> BAUER Solartechnik, Heckert Solar arba United Renewable Energy.

Inverteriai

Įtampos keitikliai - inverteriai, keičia saulės baterijų gaminimą elektros energijos įtampą iš nuolatinės DC į kintamą AC, tinkamą tiekti į elektros tinklą On-Grid sistemose ir naudoti namuose savoms reikmėms. Gamintojai >> SMA, Sofar Solar arba Solar Edge. Esant poreikiui galime pasiūlyti ir kitų gamintojų inverterių.

Montavimo sistemos

Aliuminio ir nerūdijančio plieno tvirtinimo elementų sistemos šlaitiniams ir plokštiems pastatų stogams bei saulės elektrinėms montuojamoms ant žemės. Išskirtinai tik aliuminio ir nerūdijančio plieno tvirtinimo elementų naudojimas leidžia užtikrinti bendrą visos saulės elektrinės ilgaamžiškumą ir patikimą veikimą. 


Montavimo priedai

Kabeliai, optimizatoriai, monitoringas, saugikliai,  jungčių dėžutės ir kt.
Akumuliatoriai - Hibridinės Off-Grid / On-Grid sistemos

Akumuliatoriai, įkrovimo valdikliai, inverteriai, hibridiniai inverteriai - įkrovikliai  ir kt. Visa reikalinga įranga saulės elektros gamybai, saugojimui, paskirstymui ir tiekimui į tinklą.

Šioje kategorijoje prekių nėra.