Saulės baterijos

Saulės elektrinės - pardavimas, montavimas, derinimas, pridavimas, paraiškų 30% kompensacijai parengimas.
Elmitra UAB - +370-676-63772; rokas@elmitra.lt

Saulės elektrinių įrengimas fiziniams (iki 10 kW galios) ir juridiniams (iki 1000 kW galios) asmenimis.


Saulės baterijos

Saulės baterijos - fotovoltiniai moduliai elektros energijos gamybai iš saulės šviesos. Prekiaujame ir montuojame tik aukščiausios kokybės įrangą, kuriai suteikiama produkto garantija nuo 10 iki 30 metų ir galios tolerancijos garantija nuo 25 iki 30 metų. Monokristaliniai, polikristaliniai ir stiklas-stiklas fotovoltiniai moduliai. Gamintojai >> Heckert Solar, Auo/Benq, Trina Solar, Jinko Solar, Solar fabrik,  GCL, Longi Solar, Axun, Axitec, REC Solar, LG Electronics, Astroenergy, Sonnenstrom fabrik ir kiti.

Inverteriai

Įtampos keitikliai - inverteriai, keičia saulės baterijų gaminimą elektros energijos įtampą iš nuolatinės DC į kintamą AC, tinkamą tiekti į elektros tinklą On-Grid sistemose ir naudoti namuose savoms reikmėms. Gamintojai >> SMA, Fronius, Kostal, SolarEdge, Delta, Huawei, Steca, Sungrow, Sofar Solar, ABB ir kiti.

Montavimo sistemos

Aliuminio ir nerūdijančio plieno tvirtinimo elementų sistemos šlaitiniams ir plokštiems pastatų stogams bei saulės elektrinėms montuojamoms ant žemės. Išskirtinai tik aliuminio ir nerūdijančio plieno tvirtinimo elementų naudojimas leidžia užtikrinti bendrą visos saulės elektrinės ilgaamžiškumą ir patikimą veikimą. Gamintojai >> Corab, IBC, Novotegra, Schletter ir kt.


Montavimo priedai

Kabeliai, optimizatoriai, monitoringas, saugikliai,  jungčių dėžutės ir kt.
Akumuliatoriai - Hibridinės Off-Grid / On-Grid sistemos

Akumuliatoriai, įkrovimo valdikliai, inverteriai, hibridiniai inverteriai - įkrovikliai  ir kt. Visa reikalinga įranga saulės elektros gamybai, saugojimui, paskirstymui ir tiekimui į tinklą.

Šioje kategorijoje prekių nėra.