Rekuperatorius Electrolux EPVS-200

Rekuperatorius Electrolux EPVS-200

Prieinamumas: Sandėlyje
665.50€
Gamintojas:Electrolux
Prekės kodas: EPVS-200

Trumpas aprašymas

Rekuperatorius Electrolux EPVS-200Kodėl verta rinktis?- Kompaktiškumas - Dėl kompaktinės monoblokinės konstrukcijos įrenginiai lengvai montuojami tiesiog už pakabinamų lubų.- Nereikalauja drenažo nuvedimo - Rekuperatoriaus medžiaga leidžia perduoti d...
+

Rekuperatorius Electrolux EPVS-200

Kodėl verta rinktis?

- Kompaktiškumas - Dėl kompaktinės monoblokinės konstrukcijos įrenginiai lengvai montuojami tiesiog už pakabinamų lubų.

- Nereikalauja drenažo nuvedimo - Rekuperatoriaus medžiaga leidžia perduoti drėgmę iš ištraukiamo oro į tiekiamą, tokiu būdu kondensatas, esantis šaliname ore, kartu ir drėkina tiekiamą orą ir nesikaupia sistemoje.

- Išmani valdymo sistema - Integruota automatikos sistema su valdymo pultu apsaugo rekuperatorių nuo apšalimo, kontroliuoja filtro užterštumą, leidžia programuoti įrenginio darbo režimą savaitei.

- Tylus veikimas - Dėl vidinės ir išorinės izoliacijos pasiekiamos žemos triukšmo charakteristikos, įrenginys veikia be vibracijos.

- Aukštas energijos efektyvumas - Oras šildomas ir drėkinamas nenaudojant elektros energijos dėl membraninio rekuperatoriaus su padidintu šilumos mainų paviršiumi ir naudingumo koeficientu net iki 90 proc.

- Komfortiškas drėgmės palaikymas - Plokštelinis membraninio tipo rekuperatorius utilizuoja šiluminę energiją, perduodamas ją iš šalinamo oro tiekiamam šviežiam orui bei išlyginas tiekiamo ir ištraukiamo oro drėgmės lygį.

- Patikimumas - Veikia net iki -10 laipsnių šalčio be elektrinio oro šildytuvo. Electrolux produkcija sertifikuota pagal CE standartus

Techniniai duomenys:

Maksimalus naudingumo koeficientas - 85 proc.

Oro srautas m3/h prie 0 / 50 / 100 Pa - 205 / 150 / 90

Maksimalus naudojamas galingumas - 75 W

Maksimali darbinė srovė - 0,3 A

Įtampa - 230 V / 50 Hz

Svoris - 17 kg

Matmenys P x I x A - 420x590x245 mm

Ortakio diametras - 95 mm

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Įvertinimas: Blogas           Geras