UAB Elmitra - 10 metų sėkmingai veikianti įmonė, ypatingai didelį dėmesį skirianti įvairioms saulės energijos panaudojimo sistemoms. Siūlome visas paslaugas iš vienų rankų: projektavimas, pardavimas, montavimas, derinimas, pridavimas reikiamoms institucijoms.


Esame tokių gamintojų kaip: BAUER Solatechnik, United Renewable Energy, SolarEdge, Sofar Solar ir kt. įgalioti atstovai Lietuvoje, todėl galime pasiūlyti įvairių sprendimų pagal Jūsų poreikius.


+370-676-63772; rokas@elmitra.lt


Saulės elektrinių įranga:


Saulės moduliai (saulės baterijos) -  elektros energijos gamybai iš saulės šviesos. Prekiaujame ir montuojame tik aukščiausios kokybės įrangą, kuriai suteikiama produkto garantija nuo 10 iki 30 metų ir galios tolerancijos garantija nuo 25 iki 30 metų. Monokristaliniai, polikristaliniai ir „stiklas-stiklas“ fotovoltiniai moduliai. 


Inverteriai (įtampos keitikliai) – tai įrenginiai kurie saulės baterijų generuojamą nuolatinę srovę DC konvertuoja į kintamą srovę AC tinkamą tiekti į elektros tinklą ar naudoti buitininkuose prietaisuose. Mūsų atstovaujami gamintojai inverteriams suteikia nuo 5 iki 20 metų garantiją.


Montavimo sistemos – greitam, saugiam ir ilgaamžiam saulės baterijų tvirtinimui.


Siūlome tik aliuminio ir nerūdijančio plieno tvirtinimo sistemos šlaitiniams ir plokštiems pastatų stogams. Saulės elektrinėms montuojamoms ant žemės galime pasiūlyti ir kokybiškas cinkuoto plieno sistemas. Mūsų atstovaujami gamintojai montavimo sistemoms suteikia ne trumpesnę kaip 10 metų garantiją.


Saulės elektrinių priedai – papildoma įranga saulės elektrinių įrengimui ir priežiūrai.


Siūlome įvairių gamintojų montavimo įrankius, kabelius, jungtis, monitoringo įranga, optimizatorius, saugiklius, jungčių dėžutės ir kt.


Kitos saulės elektrinių sistemos – automobilių krovimo stotelės, Off-Grid / On-Grid sistemos, akumuliatoriai  ir kt.

Siūlome automobilių krovimo stoteles, Off-grid arba hibridines saulės elektrinių sistemas, akumuliatorius ir kitus sprendimus nestandartinėms saulės elektrinėms.