200 litrų pakabinamas boileris Sunsystem BB V S2 su dviem šilumokaičiais

200 litrų pakabinamas boileris Sunsystem BB V S2 su dviem šilumokaičiais

Prieinamumas: Sandėlyje
630.00€
Gamintojas:Sunsystem
Prekės kodas: BB_200_V_S2

Trumpas aprašymas

200 litrų pakabinamas boileris Sunsystem BB V S2 su dviem šilumokaičiaisSunsystem BB 200 V S2 vandens šildytuvas su dviem šilumokaičiaisVandens šildytuve sumontuoti du šilumokaičiai, prie viršutinio jungiamas šildymo katilas, o prie apatinio saulės k...
+

200 litrų pakabinamas boileris Sunsystem BB V S2 su dviem šilumokaičiais

Sunsystem BB 200 V S2 vandens šildytuvas su dviem šilumokaičiais

Vandens šildytuve sumontuoti du šilumokaičiai, prie viršutinio jungiamas šildymo katilas, o prie apatinio saulės kolektorių sistema.

Karštas geriamas vanduo yra agresyvus, kai sąveikauja su juodu plieno. Tam, kad apsaugoti talpą nuo korozijos, ji turi būti izoliuota nuo karšto geriamo vandens. Visi Sunsystem vandens šildytuvai iš vidaus yra padengti titano emale. Ji yra išdeginama ir tampa lygi ir glotni. To pasekoje karštas vanduo išlieka švarus ir talpa apsaugoma nuo korozijos.

Vandens šildytuvo izoliacijos kokybė yra esminis faktorius, užtikrinantis šilumos išlaikymą ir energetinį efektyvumą. Visi Sunsystem pakabinami vandens šildytuvai iš išorės apsaugoti naudojant pasaulinio lyderio BASF kieto poliuretano putų izoliacija. Elastoporo markės poliuretano izoliacija pasižymi ypatingai mažu šilumos laidumu dėl savo uždaro tipo celių struktūros. Taip pat ši izoliacija nėra žalinga aplinkai. Elastoporo poliuretano izoliacija padeda ilgą laiką išlaikyti šilumą ir sumažinti energijos sąnaudas.  

Visi Sunsystem juodo plieno emaliuoti vandens šildytuvai yra aprūpinti ir antrąja apsauga nuo korozijos - tirpiu magnio anodu. Anodo apsauga veikia trimis būdais:

Sumažina elektros potencialą talpoje

Sukuria apsauginę plėvelę ant metalinio paviršiaus ir taip pasaugo talpą nuo kontakto su vandeniu

Absorbuoja vandenyje esantį deguonį, taip padarymas vandenį mažiau agresyviu

Taip pat kombinuoti Sunsystem vandens šildytuvai yra aprūpinti 2 kW galios elektriniu kaitinimo tenu. Elektrinis tenas valdomas termoreguliatoriumi, kuriame įmontuota ir nepriklausoma apsauga nuo perkaitimo. Rankiniu būdu reguliuojamas termoreguliatorius leidžia nustatyti norimą vandens temperatūrą 30 - 80 laipsnių ribose. Nepriklausoma apsauga nuo perkaitimo atjungia elektros srovės į elektrinį teną tiekimą, jei talpoje pasiekiama 95 laipsnių temperatūra.

Techniniai duomenys:

Vandens šildytuvo tūris - 200 litrų

Aukštis / Gylis - 1370 / 540 mm

Diametras - 520 mm

Darbinis slėgis / Maks. temperatūra - 8 bar / 95 oC

Apatinio šilumokaičio paviršiaus plotas - 0,8 m2

Šilumokaičio tūris - 4,07 litro

Šilumokaičio darbinis slėgis / Maks. temperatūra - 16 bar / 110 oC

Viršutinio šilumokaičio paviršiaus plotas - 0,53 m2

Šilumokaičio tūris - 2,70 litro

Šilumokaičio darbinis slėgis / Maks. temperatūra - 16 bar / 110 oC

Magnio anodų kiekis - 2

Svoris - 62 kg

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Įvertinimas: Blogas           Geras