Plieninė kieto kuro krosnelė Rhyton

Plieninė kieto kuro krosnelė Rhyton

Prieinamumas: Sandėlyje
975.00€
Prekės kodas: Rhyton

Trumpas aprašymas

Plieninė kieto kuro krosnelė RhytonNebrangi, patogi namų šildymo priemonė. Krosnelės dažnai statomos nedideliuose būstuose be jokios apdailos ir atstoja židinius. Krosnelė namuose pasitarnauja ne tik kaip puikus šilumos šaltinis, bet ir kaip moderni ...
+

Plieninė kieto kuro krosnelė Rhyton

Nebrangi, patogi namų šildymo priemonė. Krosnelės dažnai statomos nedideliuose būstuose be jokios apdailos ir atstoja židinius. Krosnelė namuose pasitarnauja ne tik kaip puikus šilumos šaltinis, bet ir kaip moderni interjero detalė. Krosnelės durelėse įmontuotas stiklas leidžia mėgautis natūralia degančia ugnimi, namams suteikia jaukumo, apšviečia kambarį ar namus. 


Nominali galia

Patalpos šildymo galia: 9 kW

Maksimali patalpos šildymo galia: 12 kW

Naudingumo koeficientas: 73,8 %

Krosnelės matmenys

plotis: 506 mm

gylis: 422 mm

aukštis: 1050 mm

Degimo kameros matmenys

plotis: 440 mm

gylis:  280 mm

aukštis: 440 mm

Dūmtraukio skermuo: 150 mm
Spalva: pilka

Svoris: 110 kg

Svoris pakuotėje: 127 kg

Krosnelės pakuotėje matmenys

plotis: 620 mm

gylis:  555 mm

aukštis:  1220 mm

Gamintojas: Victoria (Bulgarija)


Rhyton plieninė kieto kuro krosnelė kūrenama malkomis. Norint padidinti išskiriamos šilumos kiekį, krosnelę patartina kūrenti sausomis, didesnio kaitrumo malkomis. Vadinamosios pirmos (aukščiausios) kaitrumo grupės malkos yra beržo, uosio, ąžuolo, klevo, skroblo, guobos, ne tokios kaitrios - pušies, juodalksnio, blindės malkos. 

Prieš pradedant montuoti malkomis kūrenamą krosnelę reikia įsitikinti, ar laikomasi gamintojo reikalavimų dėl leistinių saugos atstumų iki degių konstrukcijų. Mažiausiai leidžiami malkomis kūrenamų krosnelių saugūs atstumai iš šono ir užnugario apie 50-70 cm, iš priekio - 80-140 cm (priklausomai nuo krosnelės tipo, žr. krosnelės montavimo instrukciją).

Grindys, ant kurių statoma plieninė krosnelė, turi būti plokščios ir horizontalios, pagamintos iš nedegių medžiagų (pvz., marmuro, keraminių plytelių, metalo, grūdinto stiklo, skardos, natūralaus akmens ar granito). Jei grindys nėra atsparios karščiui (yra patiestas kilimas, linoleumas ar kt.), turėtų būti naudojama stabili, nedegi platforma, pagaminta iš plieno, stiklo ar akmens plokštės.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Įvertinimas: Blogas           Geras