Plieninė kieto kuro krosnelė Orion

Plieninė kieto kuro krosnelė Orion

Prieinamumas: Sandėlyje
1,500.00€
Prekės kodas: Orion

Trumpas aprašymas

Plieninė kieto kuro krosnelė OrionNebrangi, patogi namų šildymo priemonė. Krosnelės dažnai statomos nedideliuose būstuose be jokios apdailos ir atstoja židinius. Krosnelė namuose pasitarnauja ne tik kaip puikus šilumos šaltinis, bet ir kaip mod...
+

Plieninė kieto kuro krosnelė Orion

Nebrangi, patogi namų šildymo priemonė. Krosnelės dažnai statomos nedideliuose būstuose be jokios apdailos ir atstoja židinius. Krosnelė namuose pasitarnauja ne tik kaip puikus šilumos šaltinis, bet ir kaip moderni interjero detalė. Krosnelės durelėse įmontuotas stiklas leidžia mėgautis natūralia degančia ugnimi, namams suteikia jaukumo, apšviečia kambarį ar namus.


Nominali galia

Patalpos šildymo galia: 7 kW

Maksimali patalpos šildymo galia: 10 kW

Naudingumo koeficientas: 73,8 %

Krosnelės matmenys

plotis: 492 mm

gylis:  492 mm

aukštis:  1035 mm

Degimo kameros matmenys

plotis: 328 mm

gylis:  264 mm

aukštis: 480 mm

Dūmtraukio skermuo: 150 mm
Spalva: pilka

Svoris: 102 kg

Svoris pakuotėje: 122 kg

Krosnelės pakuotėje matmenys

plotis: 600 mm

gylis:  600 mm

aukštis:  1220 mm

Gamintojas: Victoria (Bulgarija)


Orion plieninė kieto kuro krosnelė kūrenama malkomis. Norint padidinti išskiriamos šilumos kiekį, krosnelę patartina kūrenti sausomis, didesnio kaitrumo malkomis. Vadinamosios pirmos (aukščiausios) kaitrumo grupės malkos yra beržo, uosio, ąžuolo, klevo, skroblo, guobos, ne tokios kaitrios - pušies, juodalksnio, blindės malkos.

Prieš pradedant montuoti malkomis kūrenamą krosnelę reikia įsitikinti, ar laikomasi gamintojo reikalavimų dėl leistinių saugos atstumų iki degių konstrukcijų. Mažiausiai leidžiami malkomis kūrenamų krosnelių saugūs atstumai iš šono ir užnugario apie 50-70 cm, iš priekio - 80-140 cm (priklausomai nuo krosnelės tipo, žr. krosnelės montavimo instrukciją).

Grindys, ant kurių statoma plieninė krosnelė, turi būti plokščios ir horizontalios, pagamintos iš nedegių medžiagų (pvz., marmuro, keraminių plytelių, metalo, grūdinto stiklo, skardos, natūralaus akmens ar granito). Jei grindys nėra atsparios karščiui (yra patiestas kilimas, linoleumas ar kt.), turėtų būti naudojama stabili, nedegi platforma, pagaminta iš plieno, stiklo ar akmens plokštės.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Įvertinimas: Blogas           Geras