HPS 150 litrų Eldom šilumos siurblys karštam vandeniui ruošti

HPS 150 litrų Eldom šilumos siurblys karštam vandeniui ruošti

Prieinamumas: Out Of Stock
1,611.00€
Gamintojas:Eldom
Prekės kodas: HPS 150

Trumpas aprašymas

HPS 150 litrų Eldom šilumos siurblys karštam vandeniui ruoštiHPS 150 Eldom šilumos siurblys - idealus sprendimas karštam buitiniam vandeniui ruošti. Komplekte esantis 150 litrų kombinuotas boileis pašildomas trimis šilumos šaltiniais: šilumos siurbli...
+

HPS 150 litrų Eldom šilumos siurblys karštam vandeniui ruošti

HPS 150 Eldom šilumos siurblys - idealus sprendimas karštam buitiniam vandeniui ruošti. Komplekte esantis 150 litrų kombinuotas boileis pašildomas trimis šilumos šaltiniais: šilumos siurbliu, šildymo katilu ir elektriniu tenu.

Kombinuotas boileris turi du integruotus šilumokaičius - šildymo katilo prijungimui (termofikaciniam vandeniui) ir šilumos siurbliui (freonui) bei rezervinį 2,0 kW elektrinį teną. Visus šiuos šilumos šaltinius valdo boileryje integruotas išmanus valdiklis, kuris derina trijų šilumos šaltinių darbą maksimaliam efektyvumui pasiekti, bei turi tokias fukcijas kaip sunaudotos dieninės ir naktinės elektros energijos skaitiklis, elektroninis boilerio anodo testeris, momentinės suvartojamos elektrinės galios ir srovės indikatorius, antilegionelių funkcija ir kt.

Sistemos veikimo principas

Šildymo sezono metu, kuomet kūrenasi pvz. kieto kuro, granulinis ar kito tipo šilymo katilas boileryje vanduo pašildomas per jame sumontuotą šilumokaitį. Kuomet katilas nesikūrena, o vandens temperatūra boileryje nukrenta žemiau užduotos temperatūros - įsijungia šilumos siurblys, kuri ima šilumą iš lauko oro ir perduoda ją boileryje esančiam vandeniui. Šilumos siurblys vandenį šildo iki -10 laipsnių lauko oro temperatūros ribos, jei temperatūra lauke žemesnė ir nesikūrena šildymo katilas, o boilerio temperatūra nukrito žemiau pageidaujamos - įjungiamas elektrinis tenas. Tačiau taip nutiks itin retais atvejais žiemos metu, - pavasarį, vasarą, rudenį ir didžiąją dalį žiemos lauko oro temperatūra nenukrenta žemiau -10 laipsnių šalčių, tačiau jei taip ir nutinka - dažniausiai kūrenasi šildymo katilas ir boileris pašildomas pagrindiniu pastato šilumos šaltiniu per boilerio šilumokaitį, o visą likusį laiką - karštą vandenį efektyviai ir taupiai ruošia oras-vanduo šilumos siurblys. 150 litrų boileris užtikrina komfortišką vandens kiekį kiekvienai 2-5 asmenų šeimai su įrengtu dušu ar standartinio dydžio vonia namuose.

Standartinio dydžio vandens šildytuvas leidžia itin lengvai ir be didelių katilinės pertvarkymų įsirengti daugiau kaip tris kartus pigesnį (COP iki 3,4 ) karšto vandens ruošimo sprendimą (lyginant su elektra) už itin patrauklią kainą. Lyginant su saulės kolektorių ar saulės baterijų sistemomis - šiai įrangai neturi reikšmės paros metas, debesuotumas, nekyla perkaitimo pavojus, nėra perteklinės šilumos, paprastas ir lengvas įrengimas ir nesvarbi orientacija pasaulio šalių atžvilgiu, užima mažai vietos ir nedarko pastato stogo ar fasado - ji efektyviai idirba ištisus metus lauko temperatūrai esant nuo -10 laipsnių šalčio iki +40 laipsnių šilumos.

HPS 150 Eldom sistemos techninės charakteristikos

Kombinuoto vandens šildytuvo tūris - 150 litrų
Vandens šildytuvo išmatavimai - plotis 460 mm, gylis 470 mm, aukštis 1395 mm
Kombinuoto vandens šildutuvo šilumokaičio paviršiaus plotas - 0,89 kv.m
Šilumos siurblio oras-vanduo maksimali galia - 3,0 kW
Elektrinio teno su termostatu, integruoto į vandens šildytuvą, galia - 2,0 kW
Išorinio šilumos siurblio bloko nominali suvartojama galia - 780 W
Maksimali šilumos siurblio suvartojama galia - 1020 W
COP - 3,4
Šaltnešis - R417A
Šaltnešio vamzdynas - 1/4" ir 3/8", izoliacija 8 mm
Išorinio šilumos siurblio oras-vanduo darbinės temperatūros ribos - nuo -10 laipsnių šalčio iki +40 laipsnių šilumos
Maksimalus vandens šildytuvo darbinis slėgis talpoje - 0,8 Mpa - 8 bar
Išorinio šilumos siurblio darbo triukšmo lygis - 49 dB

HPS 150 Eldom sistemos standartinė komplektacija

150 litrų kombinuotas vandens šildytuvas su dviem šilumokaičiais ir elektriniu tenu bei integruotu trijų šilumos šaltinių valdikliu su jutikliais
Šilumos siurblio oras-vanduo išorinis blokas
Išorinio bloko montavimo kronšteinas
Tarp vidinio ir išorinio bloko tiesiamas varinis izoliuotas vamzdynas freonui (standartiškai 5 m į vieną pusę, pagal poreikį teirautis užsakymo metu)
Apsauginis/atbulinis vožtuvas komplekte

Montavimo video: https://www.youtube.com/watch?v=SVuMUnSl4v4

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Įvertinimas: Blogas           Geras