120 litrų kombinuotas pakabinamas boileris Sunsystem BB V S1

120 litrų kombinuotas pakabinamas boileris Sunsystem BB V S1

Prieinamumas: Sandėlyje
409.00€
Gamintojas:Sunsystem
Prekės kodas: BB 120 V S1

Trumpas aprašymas

120 litrų kombinuotas pakabinamas boileris Sunsystem BB V S1Sunsystem BB 120 V S1 kombinuotas vertikalus pakabinamas vandens šildytuvas.Karštas geriamas vanduo yra agresyvus, kai sąveikauja su juodu plieno. Tam, kad apsaugoti talpą nuo korozijos, ji ...
+

120 litrų kombinuotas pakabinamas boileris Sunsystem BB V S1

Sunsystem BB 120 V S1 kombinuotas vertikalus pakabinamas vandens šildytuvas.

Karštas geriamas vanduo yra agresyvus, kai sąveikauja su juodu plieno. Tam, kad apsaugoti talpą nuo korozijos, ji turi būti izoliuota nuo karšto geriamo vandens. Visi Sunsystem vandens šildytuvai iš vidaus yra padengti titano emale. Ji yra išdeginama ir tampa lygi ir glotni. To pasekoje karštas vanduo išlieka švarus ir talpa apsaugoma nuo korozijos.

Vandens šildytuvo izoliacijos kokybė yra esminis faktorius, užtikrinantis šilumos išlaikymą ir energetinį efektyvumą. Visi Sunsystem pakabinami vandens šildytuvai iš išorės apsaugoti naudojant pasaulinio lyderio BASF kieto poliuretano putų izoliacija. Elastoporo markės poliuretano izoliacija pasižymi ypatingai mažu šilumos laidumu dėl savo uždaro tipo celių struktūros. Taip pat ši izoliacija nėra žalinga aplinkai. Elastoporo poliuretano izoliacija padeda ilgą laiką išlaikyti šilumą ir sumažinti energijos sąnaudas.  

Visi Sunsystem juodo plieno emaliuoti vandens šildytuvai yra aprūpinti ir antrąja apsauga nuo korozijos - tirpiu magnio anodu. Anodo apsauga veikia trimis būdais:

  • Sumažina elektros potencialą talpoje
  •  Sukuria apsauginę plėvelę ant metalinio paviršiaus ir taip pasaugo talpą nuo kontakto su vandeniu
  • Absorbuoja vandenyje esantį deguonį, taip padarymas vandenį mažiau agresyviu

Taip pat kombinuoti Sunsystem vandens šildytuvai yra aprūpinti 2 kW galios elektriniu kaitinimo tenu. Elektrinis tenas valdomas termoreguliatoriumi, kuriame įmontuota ir nepriklausoma apsauga nuo perkaitimo. Rankiniu būdu reguliuojamas termoreguliatorius leidžia nustatyti norimą vandens temperatūrą 30 - 80 laipsnių ribose. Nepriklausoma apsauga nuo perkaitimo atjungia elektros srovės į elektrinį teną tiekimą, jei talpoje pasiekiama 95 laipsnių temperatūra.

 Techniniai duomenys:

Vandens šildytuvo tūris - 120 litrų
Aukštis / Gylis - 960 / 540 mm
Diametras - 520 mm
Darbinis slėgis / Maks. temperatūra - 8 bar / 95 oC
Šilumokaičio paviršiaus plotas - 0,53 m2
Šilumokaičio tūris - 2,70 litro
Šilumokaičio darbinis slėgis / Maks. temperatūra - 16 bar / 110 oC
Magnio anodų kiekis - 2
Svoris - 70 kg

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Įvertinimas: Blogas           Geras